Çeşme Parça Eşya Taşıma

Ege bölgesinin ve İzmir’in en güzel tatil beldelerinden bizi olan Çeşme özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turist akınına neden olmaktadır. İlçede yazlık evi bulunan turizmciler büyük şehirlerde kullanmadıkları bazı eşyalarını değerlendirmek için taşıma gereksinimi duymaktadırlar.

Taşıma işlemi için doğal olarak bir nakliye firmasına ihtiyaç olmaktadır. Firmamızda vermiş olduğu şehirler arası parça eşya taşıma hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize bu zorlu taşıma sürecinde çözüm ortağı olmaktadır.

2005 yılından itibaren yurt içinde parça ve komple eşya taşıma hizmetleri sunan ALFA Trans Nakliyat vermiş olduğu kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almaktadır. Amacımız zorlu olan taşıma sürecinde sizlere yardımcı olarak sizi bu zorlu süreçte yalnız bırakmamaktır.

Çeşme parça eşya taşıma hizmetleriniz için genel müdürlüğümüzü arayarak müşteri temsilcisi çalışanlarımızdan bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Firmamız ile taşıma işleminizi yaptırmaya karar vermeniz halinde taşıma gününüzden enaz 1 hafta önce tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz.

Kurumsal firma sayısının az olduğu evden eve nakliyat sektöründe kendini sürekli yenileyen ve gelişen teknolojinin tüm imkanlarını kullanan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunma gayreti içindedir. Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.