Çeyiz Eşyası Taşıma

Evden eve nakliyat kesinlikle uzmanlık gerektiren bir meslek dalıdır. Bu mesleği tercih eden kişiler sadece insanların eşyalarını değil güvenlerini de beraberinde taşırlar. Bu yüzden çok dikkatli ve hassas olunması gereken bir konu olan evden eve nakliyat, günümüzde ilden ile veya şehir içi hizmetleri şeklinde verilmektedir. Tabii verilen hizmet bununla sınırlı değildir. Birçok nakliyat firması kendi bünyesinde yer alan araçlarla parça eşya nakliyesi, kurumsal taşımacılık ve çeyiz taşımacılığı gibi hizmetler de vermektedir. Özellikle çeyiz eşyası taşıma hizmeti almak istiyorsanız mutlaka seçtiğiniz firmanın kalitesine özen göstermelisiniz. Size bu konuda yardımcı olmayı görev bilen firmamız tüm çeyiz eşyası taşıma işlemlerinizi büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.Eşyalarınız sizin için olduğu kadar bizim için de önemlidir ve onlara gereken hassasiyeti göstermek boynumuzun borcudur.

Çeyiz eşyası taşıması, parça eşya taşıma kategorisine girdiği için ücretlendirme de ona göre yapılmaktadır. Parça eşya başına verilen ücretler sizleri sıkmadan ayarlanır ve eşya teslimine kadar da hiçbir ücret talep edilmemektedir. Çeyizlik eşyaların özenle paketlenerek dış etkenlere karşı koruma altına alınması firmamızın deneyimli ekibi tarafından titizlikle yerine getirilir. Paketleme sırasında kullanılacak olan tüm malzemeler ise belirli aralıklarla değiştirilen kaliteli malzemelerdir. Tamamı bu şekilde paketlenecek olan çeyizlik eşyalarınız üstün bir koruma ile yeni adreslerine ulaştırılmaktadır. Araçların çelik kasa ile korunuyor olması ve tüm çeyizlik eşyalarınızın nakliyat sonuna kadar sigorta kapsamına alınması ise verdiğimiz kaliteli hizmetin kanıtıdır. Elbette ki tüm nakliyat boyunca bizim korumamız altında olan eşyalarınızın montaj ve de-montaj işlemleri firmamız bünyesinde çalışan deneyimli kadromuz tarafından yapılacaktır. Nakliye öncesi yaşanabilecek tüm olumsuzluklara meydan vermemek adına, taşınma sürecinden en az bir hafta önce iletişim numaralarını kullanarak irtibata geçilmesi çok önemlidir. Aksi taktirde yaşanabilecek tarih sorunlarından firma sorumlu tutulamaz.

Çeyiz Eşyası Taşıma

Eşya taşımacılığının genelinde olduğu gibi çeyiz eşyası taşınmasında da müşteriye düşen bazı görevler vardır. Bunlardan en önemli olanları arasında parça eşya kolisi hazırlarken yapılacak işlemlerdir. Eğer küçük eşya kolileme işlemi firmaya devredilmemişse müşteri tarafından büyük bir titizlikle yapılmalıdır. Kolinin belirtilen standart ağırlığın üzerine çıkmamış olması gerekmektedir. Ayrıca paketleme işlemi yine aynı şekilde özenle yapılmalıdır ki taşınma sırasında hasar görebilecek hiçbir detay atlanmamalıdır. Sizin adınıza bu işlemleri de yapabilecek olan firmamız ufak bir fiyat farkı ile sizi bu büyük stresten kurtarmaktadır.

Tıpkı evden eve nakliyat işlemlerinde olduğu gibi çeyiz eşyası taşıma işlemlerinde de ilden ile ve şehir içi hizmeti verilebilmektedir. Fakat seçilen saat ve tarihin hem müşteri hem de firma açısından önemi büyük olabilir. Bu yüzden işinizi son güne bırakmadan ve taşınma stresini kendi omuzlarınıza yük etmeden tüm nakliyat sorunlarınıza çözüm ortağı olabilecek bir firma bulmanız sizin ve sevdiklerinizin taşınma sürecini zevkli hale getirmek için yeterli olacaktır. Çeyiz taşımacılığı gibi hassas bir konuda yardım almak kuracağınız mutlu yuvanın temelleri için de önemlidir. Eşyaların en sorunsuz şekilde nakledilmesi kadar zamanında yeni adresleri ile buluşması da önemlidir. Nakliye işlemleriniz için internet sayfamızda yer alan bilgileri okuyarak hizmetimiz hakkında bilgi alabilir ve en kısa süre içerisinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taşınmak gibi ruhen ve bedenen yorgunluk veren bir sürecin en mutlu şekilde sonlandırılması bizim görevimizdir. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyeti ve referanslarımızı gururla sergilemek bizim görevlerimiz arasındadır. En uygun maliyet ile sonlandırmak istediğiniz tüm taşıma işlemleri için sizlerle olduğumuz gibi en hassas konu olan çeyiz taşıma hizmetlerini de bünyemizde bulabilirsiniz.