Eşya Depolama

Kentsel dönüşüm nedeni ile ev eşyası depolama işlemi nakliyat firmaları için yeni bir iş kolu olup kazanç sağlamaktadır. Özellikle son yıllarda büyük şehirlerde büyük bir çalışma olduğunu hepimiz bilmekteyiz. İstanbul’da bu dönüşümün en büyük ayağı sayılmaktadır. Neredeyse her sokakta yeni bir inşaat çalışması var ve bu büyük bir hızla ilerlemektedir.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ev Eşyası Depolama

Kentsel dönüşüm nedeni ile birçok vatandaşımız yüksek kira giderlerinden dolayı eşyalarını kısa bir süreliğine koymak için depo aramaktadırlar. Tabi kiralanan yerin güvenlikli olması, nemsiz ve rutubetsiz olması gerek ve şarttır.

Firmamızda İstanbul Kartal’da bulunan depolama alanlarıyla ev eşyası için kiralık depo arayanlara çözümler üretmektedir. Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun sizler için hazırda depomuz mevcuttur. Depolama işleminde müşterimizin isteğine bağlı olarak paketleme ve nakliye konusunda da kendilerine yardımcı olmaktayız. Eşyanızın uzun süre depoda kaldığını düşünürsek paketleme ve istiflemenin önemi artmaktadır. Bizden alacağınız profesyonel destek ile bu işlemi de halletmiş olacaksınız.

Depolama fiyatlarımız 1+1 ev eşyasından 3+1 eşyasına göre yaklaşık 250 ile 500 TL arasında değişmektedir. Net fiyatlandırma eşyanızın ekspertiz tarafından görülmesi sonucu yapılmaktadır. Taşıma işlemi için yine eşya miktarınız, kat durumunuz ve kullanılacak paketleme malzemesinin miktarına göre hesaplanmakta olup, sizlere en ekonomik fiyat teklifi sunulmaktadır.

Fiyatlandırma ve depolama koşulları hakkında daha detaylı bilgi için lütfen firmamızı arayınız…