Fuar Taşımacılığı

Ülkemizin gelişen bir ülke ve mobilya fuarlarından tutunda oto yedek parça fuarlarına kadar birçok alanda fuar olmakta. Fuarlarda artık eskisi gibi bir merkeze bağlı kalmamakta. Adeta ülkemizin şehirlerini tek tek gezmekte. Burada da ortaya farklı bir ihtiyaç doğmakta. Bunun da adı fuar taşımacılığı. Bizde ALFA TRANS Taşımacılık olarak nakliye sektörünün gelişen bu ayağına adımımızı attık ve fuar taşımacılığını başlattık. Kısa zamanda birçok işi tamamladık ve günümüzde ki halini aldık. Fuar taşımacılığını gerçekleştirirken bu işi belli bir ciddiyetle yapıyor ve şehirlerarası nakliyat da nasıl özen gösteriyorsak aynı özeni bunda da gösteriyoruz. Fuar taşımacılığı zaten genelde şehirler arası gerçekleştiğinden bizim için sanki bir şehirlerarası ev taşıma niteliği taşıyor. Bu işte tecrübeli olduğumuzdan diğer nakliye alanlarına oranla daha az zorluyor. Her ne kadar çok eski olmasak da fuar taşımacılığının inceliklerini biliyoruz. Bu yüzden de ne kadar zor olursa olsun tüm fuar taşımacılığı işlemlerinizi yapabiliriz.

Şehirler Arası Fuar Taşımacılığı

Her hangi bir şehirler arası nakliyat yaparken yola çıkmadan önce yaptığımız bazı şeyler bulunmakta. Bunlar neye yarayacak diye soracak olursanız cevabımız basit. Varış noktasına en güvenilir ve en hızlı şekilde gitmemize yarıyor. Biz firma olarak Türkiye’nin hemen hemen bütün yollarınını bilsekte bize bağlı olmayan değişkenler yaşanabilmekte. Bu değişkenlerde yol çalışması, ilgili güzergahın hava durumu gibi birçok şey olabilmekte. Yolculuğa çıkmadan önce tüm bu verileri toplayıp ardından değerlendirip, basit bir analize sokup öyle yolculuğa çıkıyoruz. Bu sayede de gideceğimiz her santim planlanmış oluyor. Planda bir sapma, değişiklik vs. olmadığı sürecede fuar malzemeleriniz zamanında gitmesi gereken yere güvenle taşınıyor.

Profesyonel Fuar Malzemesi Taşımacılığı Hizmeti

Fuar taşırken dikkat ettiğimiz şeylerde yok değil. Elbette ki birinci amacımız fuarı güvenli bir şekilde taşımak ancak gelecek fuar için bir tarih varsa ve teslimat tarihimiz fuar tarihini geçiyorsa farklı alternatiflere başvurabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi ek araç çıkartmadır mesela. Zamanında yetişmek adına araç başına düşen eşyayı ya da geride kalabilecek eşyaları ek bir araçla taşıyarak ilgili fuar yerine tam zamanında götürüyoruz. Bu şekilde de fuarda her hangi bir eksik eşya, parça malzeme vb. bir şey bulunmuyor. Her şey olması gerektiği gibi taşınıyor.

Fuar taşınırken eğer maddi değeri yüksek ürünler taşınıyorsa muhakkak nakliye sigortası yapılmakta. Nakliye sigortası sayesinde taşıma esnasında oluşabilecek bütün sorunlar maddi olarak giderilebiliyor. Ancak fuar tarihi ürünlerin taşındığı gibi daha çok manevi bir fuar ise o zaman maddi değer manevi değere eşit olamayabiliyor. Ancak bizler yine de taşıma öncesi alınabilecek tüm önlemleri alıyor ondan sonra yola çıkıyoruz. Bunu yapanda bizim gibi sayılı şehirler arası nakliyat firmaları vardır. Bir konumda belkide bu tarz üçten fazla firma göremezsiniz.

Fuar taşırken tüm bunların dışında istediğiniz bir şey olursa eğer firmamıza belirtmeniz yeterli. Ardından bizde planlamamızı ona göre yaparız ve o şekilde yola koyuluruz. Bu sayede hem siz müşteri olarak mutlu olursunuz hem de biz firma olarak mutlu oluruz. Ürünlerinizin zamanında teslim edilmesi gerçekten bizim önemseyebileceğimiz türden bir şey ve şuana kadar yok denecek kadar az gecikme yaşadık. Olabildiğince de az gecikme yaşatacağız.

Sizlerde bir gün fuar taşımacılığına ihtiyaç duyarsanız sitemiz üzerinden veya farklı ulaşım adreslerimiz üzerinden bize ulaşmanız ve nakliyeye dair gerekli bilgileri vermeniz halinde en kısa sürede sizin içinde bir çözüm üretiriz ve nakliyenizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek adına planlamaya başlarız.