Türkiye, Hollanda ve Polonya’da temsilcilikleri bulunan firmamız ALFA TRANS, yurt içinde artan talepler sonucu ev eşyası taşımacılığı sektörüne giriş yapmış olup, Avrupa standartlarında hizmet veren bir nakliyat şirketidir.

Uluslararası nakliyat sektöründe 1972 yılından beri hizmet veren şirketimiz Türkiye’de evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetlerini 2005 yılından bu yana vermekte olup, tüketicilere garantili ve sigortalı taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Yaklaşık yarım asırdır nakliyat sektörü içinde olan şirketimiz firmamız aracılığı ile ev taşımacılığı hizmeti alacak olan müşterilerimize %100 garanti vermektedir. Amacımız bizlerle taşıma işlemlerini yapmakta olan müşterilerimize bu zorlu ve meşakatli süreçte kendilerine çözüm ortağı olmaktır.

İstanbul’da şehiriçi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri sunan firmamız 10 adet kamyon ve 3 adet kamyonet ile 7/24 hizmetinizdedir.

Vizyonumuz
Deneyimli kadromuz, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun, zamanında,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

Misyonumuz
Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak,ögrenen organizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.