Hastane Taşıma Hizmeti

Nakliye demek bir yere ait tüm malların veya eşyaların belirtilen yeni adrese güvenle ve hasarsız bir şekilde taşınması demektir. Tamamen profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bu iş, eğitim görmüş ve tecrübe sahibi olmuş elemanlar ile yapılmalı ve nakliye sırasında kesinlikle bakımı yapılmış yeni araçlar kullanılmalıdır.

ALFA TRANS Nakliyat olarak 10 yıldır sizlere hizmet veren firmamız yukarıda saydığımız tüm donanımlara ve hatta fazlasına sahiptir. Nakliye ile ilgili olan tüm işlemleri sizi yormadan ve mağdur etmeden gerçekleştirerek bu yükü omuzlarınızdan almayı hedeflemiştir. Attığımız her adım sizleri memnun etmek için özenle düşünülerek atılır ve sorunlarınıza kalıcı çözümler getirilir. Sadece evden eve nakliye değil, bireysel ve kurumsal nakliye işlerini de titizlikle gerçekleştiririz. Hayatınızın akışını bozmadan ve isteklerinize önem vererek nakliye işlemlerinizi tamamlamak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Kurumsal olarak verdiğimiz hizmetler arasında hastane taşımacılığı da vardır ki bu hiçte kolay bir iş değildir. Sadece kendi çağında bile büyük bir iş sayılan hastane taşımacılığı firmamız ve ekip elemanlarımız tarafından itina ile yapılır. Bir hastanenin taşınması için gerekli olabilecek bütün malzemelerin ve eleman sayısının tespiti uzman eksperlerimiz tarafından belirlenerek işe başlanır ve hastane içerisindeki bütün malzemeler ayrı bir özenle alanında uzman kişiler tarafından de-monte edilir. Her eşya kendine özel koruma malzemeleri ile sarıp sarmalanarak gereken kutulara yerleştirildikten sonra dikkatlice araçlara yüklenir. Araçlarımız bakımı düzenli olarak yapılmaktadır ve firma bünyesinde 5 yaşından büyük araç barındırılmamaktadır. Olabilecek tüm aksilikler göz önünde bulundurulup ona göre hareket edilerek hiç kimseyi mağdur etmemeyi ilke haline getiren firmamız, çelik kasalı taşıma kutuları ve çelik kasa kamyonlar kullanarak hareket etmektedir.

İstanbul Geneli Profesyonel Hastane Taşıma Hizmetleri

Hastane taşıma işlemleri sırasında gerekli olan diğer bir unsur da hijyendir. Bu önemli konu asla unutulmadan gerekli tüm basamaklar yerine getirilir. Taşeron bir firmanın yada deneyimsiz şirketlerin bu işin üstesinden gelebilmesi söz konusu değildir. Bu yüzden hastane nakliyesi mutlaka uzman ellere bırakılmalı ve yalnızca ücret göz önüne alınmamalıdır.  Taşınan önemli malların herhangi bir şekilde toza yada suya temas etmemesi için oldukça profesyonel bir taşıma sistemine ihtiyaçları vardır. Bunu sağlamak ise deneyimli bir firma için pek zor olmayacaktır. 2005 yılından bu yana sizlere hizmet vererek güveninizi kazanmayı başarmış firmamız ile iletişime geçerek her türlü nakliye probleminize hesaplı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz.

Hastanenin idari bölümü taşınırken verilecek titiz hizmet hakkında bilgi alabilmek için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızda olan ALFA TRANS Nakliyat, hastanenizin idari bölümünü etiketleme sistemi ile herhangi bir karışıklığa maruz kalmadan taşıyarak en hızlı şekilde işlerin normal hale gelmesini sağlar. Altı gün gibi rekor bir süre içerisinde hastane nakliyesi gerçekleştirmiş olan firmamız ile iletişime geçerek en hızlı nakliyeyi en uygun fiyata almanız mümkündür. Kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimiz arasında arşiv taşıma işlemleri, okul taşıma, üniversite taşıma, evden eve nakliye ve parça eşya taşıma işlemleri de vardır. Üstelik Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun sizin için sınırsız hizmet verebilecek ekip ve donanıma sahip bulunmaktayız. Bizimle iletişime geçmek için hiç tereddüt etmeden hareket edebilirsiniz çünkü 7\24 açık olan çağrı merkezimiz sizlerin sorularına cevap verecektir. Ayrıca e-mail adresimiz ve adres bilgilerimiz de iletişim bilgileri kısmında mevcuttur. Unutmayın ki kaliteyi her zaman hesaplı bir şekilde elde edemezsiniz. Bu yüzden firmamızın 10 yıllık deneyimlerine güvenerek bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz bizim başarılarımızı ikiye katlayacak tek faktör olacaktır.