İstanbul Antalya Nakliyat

İstanbul ve Antalya en çok taşıma hizmeti verdiğimiz illerimizin başında gelmektedir. Şirketimiz yaygın servis ağı ile önceden yapmış olduğunuz rezervasyonlarda gerekli organizasyonları yaparak taşıma işleminizi karşılıklı ayarlayıp en ekonomik fiyata taşıma işleminizi gerçekleştirmektedir.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul-Antalya arası nakliyat hizmetleri 1. gün eşyalarınızın paketlenmesi, de-montaj işlemlerinin yapılması ve araca yüklenmesi, 2. gün ise taşıma, yerleştirme ve montaj olarak yapılmakta olup nakliye işleminiz sonlandırılmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetinde personel kadrosunun deneyimli ve işini bilen insanlardan seçili olması çok önemlidir. Tüm ekibimiz eğitimlere tabi tutularak belli bir aşamadan sonra çalışma hayatına başlamaktadırlar.

Erken rezervasyon yaptırarak %10’luk indirimimizden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken genel müdürlüğümüzü arayarak taşıma işlemleriniz için detayları belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra gerekli tüm nakliye organizasyonları firmamızca yapılacaktır.

Bugüne kadar bizi tercih eden ve gelecekte tercih edecek tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız…

İstanbul-Antalya nakliyat hizmetleriniz için firmamıza telefon veya mail üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.