İstanbul Ayvalık Arası Nakliyat

Yaz aylarında veya tatil günlerini değerlendirmek isteyen İstanbul’lular ülkemizin yazlık yerlerine gitmek isterler ve bu güzel yazlık yerlerinden biri de kuşkusuz Ayvalık. Siz de Ayvalık gibi güzide bir yerden ev aldıysanız ve artık evinizi oraya taşımak istiyorsanız o zaman işiniz kolay demektir. Neden mi kolay diyoruz? Çünkü günümüzde artık ev taşımak hiç öyle eziyet değil. Evet, biliyorum çoğunuz şimdi diyeceksiniz ki nasıl kolay olacak ki. Ev toplamak, taşımak ve yerleştirmek, bunlar elbette bu şekil bakıldığında eziyet gibi görünüyor olabilir ama şu var ki günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte ev taşımacılıkta da bir hayli kolaylık sağlandı. Artık nakliyat firmaları günümüzün son teknolojileriyle birlikte sizlere hizmet vermekteler ve bu da oldukça fazla işleri kolaylaştırmakta. Özellikle de firmaların birlikte çalıştıkları uzman ve profesyonel ekipleriyle sizlere hizmet konusunda her türlü desteği vermekteler.

Evinizi taşımak istiyorsanız ama evinizi paketlemek zor geliyorsa size veya paketleme için işinizden dolayı zaman bulamayabilirseniz o zaman nakliyat firmasına bunu bildiriyorsunuz ve sizin yerinize onlar ekipleriyle gelip tüm evinizi paketleyip ambalajlıyorlar. Anlaştığınız evden eve nakliyat firması büyük ve güvenilir bir firmaysa eşyalarınız paketlenme ve ambalajlamadan itibaren ücretsiz olarak sigortalanır ve tüm eşyalarınız tek tek tespit edilip listelenir. İş teslimatında ise eşyalarınız düzgün ve büyük bir hassasiyetle yeni evinize yerleştirilir ve tüm montajları yapılır. Şayet yeni evinize gelen eşyalarınızın birinde veya daha fazlasında zarar veya hasar var ise otomatik olarak bu zarar nakliyat firması tarafından karşılanıp belirlenen nakliyat fiyatı düşer.

ALFA TRANS Güvenceli ile İstanbul Ayvalık Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat firmaları evinizi sizin istediğiniz saat ve zaman dilimi içerisinde adresinize teslim ederler. Şayet ki süre birkaç gün ise o zaman eşyalarınızı kendilerine ait büyük depolarda titizlikle bekletiyorlar. Sizin teslimat tarihiniz geldiğinde ise aynı titizlikle eşyalarınız depodan alınıp yeni adresinize teslim ediliyor.

Bu gibi nakliyat firmalarına ulaşmak ve gereken araştırmayı yapıp, soru işaretlerinize net cevaplar alabilmek için internetten faydalanabilirsiniz. Biliyorsunuz ki internet tam bilgi denizidir ve bundan dolayı da bir sürü nakliyat firmalarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hatta firmalara isterseniz sitelerindeki formları doldurup onların size kısa bir süre içerisinde ulaşmalarını bekleyebilirsiniz, isterseniz de firma sitelerindeki telefon numaralarını arayıp doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Nasıl ve hangi hizmetleri sunduklarını doğrudan öğrenebilirsiniz.

Dolayısıyla İstanbul – Ayvalık arası olan bu meşakkatli yolda eşyalarınızın nasıl götürüleceği konusunda fikir sahibi olmuş olursunuz. Bu uzun yolculukta eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsanız mutlaka nakliyat firmasını iyi araştırmış olmalısınız, aksi takdirde ise zarar gören eşyalarınızın telafisi olmayacaktır.

Bir başka konu da mutlaka montajlarınızı yapıp yapmayacaklarıdır. Çünkü bazı firmalar eşya montajlarını yapmamaktalar ve bu durum sizin için oldukça sıkıntılı olacaktır. Deneyimli firmalarda bu gibi sıkıntıları yaşamazsınız çünkü onların uzman ve profesyonel ekipleri vardır ve hatta gerek duyulursa marangozları bile sizin hizmetinize sunulur.

Şehirler arası nakliyatlar bu hizmetler göz ardı edilmeyecek kadar önemli olduğundan dolayı nakliyat firmalarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz. Tabii ki bu hizmetler sadece ev taşımacılığı için değil aynı zamanda da ofis ve fabrika taşımacılığı içinde geçerlidir. İşiniz gereği Ayvalık’a ofisinizi taşımak zorunda kalabilirsiniz veya fabrikanızdan Ayvalık’a mal göndermek isteyebilirsiniz. Bu gibi nedenlerden dolayı nakliyat firmaları sizler için en iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmek adına 7/24 sizler için profesyonel bir ekiple çalışmaktalar ve sizler için en uygun ve ekonomik hizmeti sunuyorlar.

Tüm bu hizmetleri firmamız ALFA TRANS Nakliyat aracılığı ile güvenli ve profesyonel bir şekilde alabilirsiniz. Firmamız genel merkezi ile görüşerek bilgi ve fiyat alabilirsiniz…