Kütüphane Taşımacılığı

ALFA TRANS Nakliyat olarak 2005 yılından beri kusursuz hizmet veren firmamız, nakliye denildiği zaman akla gelen tüm taşıma işlemlerinizi severek yerine getirmektedir. Bireysel ve kurumsal nakliyatın öncüsü olarak sektörde adını duyurmuş firmalar arasında yer alan firmamız, kütüphane taşımacılığında da gereken en güzel hizmeti vererek sizleri memnun etmeye devam ediyor. Hepiniz takdir edersiniz ki; kütüphane nakliyesi o kadar da kolay bir iş değildir. Tamamen profesyonellik gerektiren bir işlem olmasından dolayı hem zahmetlidir hem de planlı bir çalışma gerektirir. Nakliye sırasında kurum tarafından dile getirilen tüm detaylar dikkatle incelenerek yerine getirilir. Var olan tüm belgeler, dolaplar, raflar, kitaplar, önemli ve değerli malzemeler kurumun özel istekleri doğrultusunda istiflenerek taşınır. Kurum tarafından özel bir istek olmadığı sürece ise firmamız tarafından kaliteli ve koruyucu malzemeler ile kaplanarak özel çelik kasalarda muhafaza edilir. El arabaları yardımı ile uzman ekibimiz tarafından taşınan bütün kütüphane malzemeleri yeni adreslerine özel çelik kasa araçlar ile taşınır ve yine aynı titizlik ile yerleştirilir. Belirtilen tüm detaylar atlanmadan gerçekleştirilerek müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Kurum yetkilisi tarafından gözlemlenen bütün işlemler firmamız tarafından gerçek bir profesyonellikle yapılır. Herhangi bir karışıklığa sebebiyet vermemek için firmamızın kullandığı etiket sistemi, olası tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca eğitimli ekibimiz sayesinde taşınan tüm malzemelerin kayıtları tek tek tutulmaktadır. Mevcut dolaplar özenle de-monte edildikten sonra belirtilen adrese götürülerek tekrar aynı özen ile monte edilmektedir. Kütüphanenin verilen en kısa sürede taşınması ve yerleştirilmesi için zamanla yarışan uzman ekibimiz, memnuniyetinizin yüzünüze yansıması için elinden gelen her şeyi itina ile yapmaktadır. Gerekli olan bütün işlemler tamamlandıktan sonra ekibimiz tarafından yerine getirilen son kontroller ve hasar tespitleri sonucunda nakliye işleminiz son bulur. Nakliye boyunca sigortalı olan tüm eşyalar bizim sorumluluğumuz altındadır.

Kütüphane Taşıma

Kurumsal taşımacılığın en ince ayrıntılarını bile göz önüne alarak en kaliteli nakliye hizmetini veren ALFA TRANS Nakliyat, kütüphane taşıma dışında da ihtiyacınız olan tüm kurumsal nakliye işlemleriniz için yeterli ekipmana sahiptir. Fuar ve kongre taşımacılığı, evden eve nakliyat, şehir içi yada başka şehirlere olan nakliye işlemleriniz, ofis nakliyesi ve parça eşya nakliyesi gibi bütün taşıma işlemleriniz firmamızın 5 yaşına gelir gelmez değiştirilen özel araç kadrosu ile taşınmaktadır. Nakliye sürecini olabilecek en büyük hızda ve en az masraflı halde bitirebilmek için ihtiyacınız olan tek şey firmamız ALFA TRANS Nakliyat ile iletişime geçmek olacaktır. Sizlere verilebilecek en güzel hizmeti vererek yükünüzü hafifletmek bizim 10 yıldır yegane görevimiz olmuştur.

Firmamıza ulaşabilmek bir telefon kadar kolaydır ve çağrı temsilcilerimiz sizi 7 gün 24 saat telefon başında beklemektedir. Nakliye öncesinde çıkarılması gereken fiyat çizelgesi için gerekli olan eksper hizmetini ücretsiz olarak veren firmamız sizlerin sayesinde 2005’den bu yana en çok tercih edilen nakliye firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Eksiksiz ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket eden ekibimiz taşınmanın yükünü sizin omuzlarınızdan alarak layığıyla yerine getirmekten gurur duyar. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası şubelerimiz dışında İzmir şubemizde bulunmaktadır ve iletişim bilgileri sayfamızda yer almaktadır. Türkiye’nin hangi bölgesinde olursanız olun hizmetlerimizden faydalanmanız için bir engel yoktur. Zevkle ve yorulmadan bütün nakliye işlerinizi üstlenecek güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizimle tanışmaktan çekinmeyin. Yalnızca bir telefon kadar yakın olan nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için sayfamızın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri bölümünü tıklamanız yeterli.