Muğla Parça Eşya Nakliyesi

Evden eve nakliyat sektörünün ayrılmaz parçası olan parça eşya nakliyesi hizmetini ekonomik ve güvenilir alabileceğiniz firma sayısının az olduğu nakliye sektöründe firmamız büyük yatırımlar yaparak bu alanda daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.

2005 yılından bu yana yurt içinde komple ev ve ofis eşyası taşıma hizmetleri sunan ALFA TRANS, artık yurdun dört bir yanına parça eşya taşıma hizmetleri de sunmaktadır. Ege bölgesinin turizm cenneti olan Muğla ili ve ilçeleri de hizmetlerimiz kapsamındadır.

İstanbul Muğla Arası Parça Eşya Taşıma

İstanbul, Ankara, Antalya, Adana ve Bursa gibi büyük kentlerden Muğla ili ve Marmaris, Bodrum, Dalaman, Datça Fethiye, Köyceğiz, Milas, Ortaca, Ula ve Yatağan ilçelerine yılın 365 günü parça eşya servisimiz vardır. Sizlerde az miktardaki ev eşyalarınızı güvenli ve ekonomik taşımak için firmamızı tercih edebilirsiniz…

Komple bir eşyasına göre az olan eşyalarınızı tek nakliye fiyatı yerine miktarına göre değerlendiren ve bu anlamda en makul nakliye fiyatını sizlere sunan firmamız sizlere bir telefon mesafesindedir.

Taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın sağlıklı ve zamanında taşınması hususunda %100 garanti veren bir firma ile çalışmaya ne dersiniz ? İster mail, isterseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz…