Parça nakliyat yada diğer adı parça eşya eşya taşıma hizmeti, komple bir ev eşyasına göre daha az miktardaki eşyaların taşınması için kullanılan bir terimdir. Genelde bekar oturanlar, 1+0 ve 1+1 eşyası olanlar, öğrenci eşyası ve yazlık eşyası olanların tercih ettiği yeni nakliyat kolu. Buradaki amaç az miktardaki eşyalar için yüksek nakliye ücretleri ödememektir.

Firmamız şehirlerarası taşımalarda aynı güzergahta olan birden fazla parça eşyayı birleştirerek aynı araç içinde taşınmasını sağlamaktadır. Bu durum hem nakliye firması hemde müşteri açısından avantaj sağlamaktadır. Parça taşıma hizmetini alabilmek için firmamıza enaz 1 hafta öncesinden bilgi vermeniz ve yerinizi ayırtmanız gerekmektedir.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya taşıma hizmetinde komple ev nakliyesinde gerçekleştirilen tüm hizmetler aynen yerine getirtilmektedir. Eşyalarınızın paketlenmesi, sökme ve montaj işlemlerinin yapılması, taşınması ve yen, evde yerleştirilme işlemleri itinalı ve titiz bir şekilde yapılmaktadır. Yalnız bu hizmeti alırken dikkat etmeniz gerektiren husus nakliye firması tercihidir. Çünkü amatörce yapılan işlemlerde eşyalarınız zarar görebilir ve hatta kaybolabilir. Bu tarz durumların yaşandığını internet ortamında yazılan şikayetlerden de okuyabilirsiniz.

Firmamız sizlerden aldığı eşyalarınızı listelenmekte ve taşıma formu düzenlemektedir. Teslimat adresinde eşyalarınız eksiksiz ve sağlam bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir. Ayrıca diğer firmaların aksine ödemenizi iş bitimine müteakip yapma garantisi sunmaktayız.

Sizlerde eşyalarınızın güvenli ve zamanında teslimatlarının ekonomik fiyatlara yapılmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz…