Firmamız İstanbul genelinde bizi arayan müşterilerimize şehiriçi ev, ofis ve parça nakliyat hizmetlerinde kendilerine çözüm ortağı olmaktadır. Hizmetlerimiz eşyalarınızın paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montaj işlemlerinin yapılması, mutfak ve salon cam eşyalarınızın beyaz kağıtlarla sarılıp kolilenmesi, askıdaki elbiselerinizi özel hazırlanmış portatif askılı dolaplarda taşınması ve beyaz eşya grubunuzun bağlantılarının sökme ve bağlantıları şeklinde olmaktadır.

Şehir İçi Ev Taşıma Hizmetleri

Tüm bu hizmetleri verirken şüphesiz en önemlisi taşıma işleminizi gerçekleştiren personellerimizin hepsinin işinin ehli olmaları taşıma işleminizi kolaylaştırmakta ve hasarsız bir taşıma gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

İstanbul’da şehir içi nakliyat işlemlerinde firmamız müşterimizin eşya durumuna göre araç ve personel ayarlamasını önceden organize etmekte ve taşıma işlemi planlandığı gün sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu planlama taşıma öncesi ekspertiz elemanımızın eşyalarınızı görmesi sonucu ortaya çıkmakta olup firma prensibi gereği tüm taşıma işlemlerinde uyguladığımız bir prosedürdür.Ev eşyası taşımacılığında en önemli unsur eşyanın sağlam bir şekilde paketlenmesi ve taşıma işlemidir. Bu iki işlem gerektiği bir şekilde gerçekleştirilirse eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmış olacaktır. Şirketimiz büyük hacimli eşyalarınızı iç tarafı kraft kağıt olan havalı naylon kullanmaktadır. Mukavemeti yüksek olan bu malzeme sayesinde eşyalarınız hem temiz, hemde sağlıklı bir şekilde taşınmaktadır. Askıdaki takım elbiseleriniz için her aracımızda standart 2 adet askılı dolap mevcut olup böylelikle yeniden ütüleme zahmetinde bulunmamış olursunuz.

Unutmayın, kaliteli hizmeti ancak kurumsal firmalar sayesinde alabilirsiniz. Firma tercihi yaparken seçici olmanızda fayda vardır. Zira evden eve nakliyat sektöründe sayısı binleri bulan korsan ve amatör kişilerin çokluğundan dolayı yanlış tercihlerde bulunabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat için genel müdürlüğümüzü arayabilir veya e-mail adresimiz üzerinden sormak istediğiniz soruları bize gönderebilirsiniz…