Tablo Taşımacılığı

Yükte hafif pahada ağır deyimini kullanabildiğimiz pek fazla ürün yok bu zamanlarda. Ya mücevher gibi bir şey oluyor ya yeni bir teknolojik ürün oluyor ya da bir sanat eseri oluyor. Yükte hafif pahada ağır sanat eserlerinin de ilk sırasında tablolar geliyor. Ülkemizde belki sanat çok gelişmediği için tablo ne, tablonun değeri ne gibi sorular yanıtsız kalabilir ancak Türkiye’de birçok önemli sanat eserine ev sahipliği yapabiliyor.

Tablo Taşımacılığı

İster tablo olsun ister farklı bir ürünü genelde ülkemize geldiğinde tek bir şehirde durmuyor, birçok şehirde dolaşabiliyor. Ya da özel olarak yurt dışından bir ürün geldiğinde de varış noktasına sağ salim ulaşması sorun olabiliyor. Bu noktada da devreye biz giriyoruz işte. Tamamen güvenilir bir şekilde sanat eserini veya tabloyu varış adresine taşıyoruz. Şehirlerarası nakliyat firmaları içinde bunu yapan çok firma yokki bizde bu sayılı firmalardan biriyiz. Bugüne kadar bunun üzerine sayısız teslimat gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeyede devam edeceğiz. Tablo taşımacılığı yaparken standart şehirlerarası nakliyat kurallarına bağlı kalmıyor, ürünün en iyi şekilde karşı tarafa ulaşabilmesi için çeşitli şeylerde yapıyoruz. Bu ve bunun gibi nedenlerden ötürü de daima lider bir firma haline geliyoruz.

Sizlerde gerek maddi ve gerekse manevi değeri olan tablolarınızı özel araç veya parça şeklinde firmamız aracılığı ile İstanbul’dan Türkiye’nin 4 bir tarafına güvenli ve sigortalı taşımanın ayrıcalığını yaşayın.