Villa Taşıma

Villa taşıma hizmeti standart bir ev eşyasına göre daha detay isteyen bir nakliye çeşididir. Bu nedenle tercih edilen firmanın Kurumsal olması gerek ve şarttır.

İlk olarak bir villa taşınırken genelde ucuz eşyalar bulunmaz, pahalı eşyalar bulunur. Her hangi bir kaza vs. gerçekleşirse de ortaya büyük bir maddi zarar çıkar. Bunun olmaması içinde villa eşyaları araca çeşitli aşamalardan geçerek yüklenir. Bu aşamalar sayesinde eşyalar darbenin etkisini çok daha az hissedecektir. Böylelikle de her hangi bir sorun gerçekleşmeyecektir. Ürün en başta bir paket içine sarılır ve gözle görünmeyecek şekilde kaplanır. Ardından bir kutuya konulur ve darbeyi az hissetmesi için köpükle doldurulur. Dolduruluktan sonra da kapatılır ve bantlanır. Bu şekilde tek parça halinde uygun bir yere konur. Bunun yanında tek araç kullanılmaz. Eşyalar çokca olacağı için birden fazla araç kullanılır ve eşyaların tek bir araca sıkıştırılmaması sağlanır.

Şehiriçi ve Şehirler Arası Profesyonel Villa Taşımacılığı

Bunun yanında villa taşımada dikkat edilen noktalardan biri eşyaların araca yerleştirilmesidir. Bir villada küçük ev aletlerinden demirbaş eşyalara kadar birçok eşya olabilir. Salıncak, bahçe masası gibi normal koşullarda olmayacak eşyalar bulunabilir. Tüm bu eşyalarda araca özenle yüklenir. Bir masa düz bir şekilde yerleştirilmez, katlanır ve ardından yatay olacak şekilde yerleştirilir ki belli bir tasarruf sağlansın. Bunun yanında parçalabilen tüm eşyalar parçaralara ayrılarak aracak yüklenir. Kırılgan eşyalar aracın ön tarafına konulurken ağır eşyalar aracın arka tarafına yüklenir. Bu şekilde belli bir ağırlık oluşur ve aracın tutuşu daha iyi sağlanır. Bu da trafik kazalarını önlemede iyi bir etkendir.

Tüm bunlar ancak ve ancak profesyonel çalışan nakliye firmaları ile gerçekleşebilmektedir. Sizlerde İstanbul’da şehiriçi ve şehirler arası villa taşıma hizmetleriniz için firmamızdan destek alabilirsiniz…